Opinie

Opinia moich pacjentów jest dla nas bardzo ważna. Jestem otwarta na sugestie, które mogą poprawić komfort wizyt w gabinecie. Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami w mediach społecznościowych.

Co mówią pacjenci?

"Idąc do gabinetu pierwszy raz czułam się trochę skrępowana, ale szybko mi to minęło gdy tylko zaczęłam rozmawiać z panią podolog. Pani tłumaczy bardzo zrozumiale i widać że ma dużą wiedzę. Cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Do tego jest bardzo symatyczna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie."

Beata (Kielce)

"Zdecydowanie jestem na tak! Zabieg refleksologii jest czymś niesamowitym. Pomaga uwolnić spięcie. Stopy noszą nas całe życie więc warto o nich pamiętać w szczególności, że poprzez właśnie stopy pozbywamy się dolegliwości w innych partiach naszego ciała. Reguralne uczęszczanie na terapię potrafi zdziałać cuda."

Iwona (Busko-Zdrój)

"Zabiegi polecam wszystkim cierpiącym na dolegliwości mięśniowo-kostno-stawowe. Przyspieszają dojście do siebie po kontuzjach i redukują ból. Jak raz spróbujecie, będziecie już stałymi klientami."

Marcin (Kielce)

"Ilonka to osoba o niezwykłej otwartości i wrażliwości, pełna pozytywnej energii. Do każdego zabiegu podchodzi w pełni zaangażowana. Leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi wykorzystać i przekazać, by nasz organizm "działał" w 100%. Polecam ją całym sercem."

Ewelina (Kielce)

"Korzystałam z zabiegów refleksologii kilkukrotnie. Uzdrowiły moje ciało, pomogły uwolnić emocje gromadzone przez lata. Nigdy wcześniej nie byłam tak odprężona i zrelaksowana. Ilona to bardzo miła, wrażliwa a przede wszystkim niezwykle fachowa osoba, wykonuje swoją pracę z wielką pasją i zanagażowaniem. Jest najwaspanialszą uzdrowicielką ciała i duszy jaką znam. Szczerze polecam."

Monika (Kielce)

Zarezerwuj wizytę i dołącz do zadowolonych klientów gabinetu.

Przejdź do kontaktu

© 2022 Manufaktura Zdrowych Stóp. Wszystkie prawa zastrzeżone.